Військові США і України виконають спостережний політ над Росією з 19 по 24 липня в рамках Договору з відкритого неба. Про це повідомляють у Міністерстві оборони РФ, передає Depo.ua .

«Спільна місія США і України в рамках реалізації міжнародного Договору з відкритого неба виконає в період з 19 по 24 червня наглядовий політ над територією Російської Федерації на американському літаку спостереження ОС-135Б з аеродрому Хабаровськ (Новий)», — каже начальник російського національного Центру щодо зменшення ядерної небезпеки Сергій Рижков.

Під час виконання польоту за узгодженим маршрутом на борту будуть знаходитися російські фахівці для контролю за суворим дотриманням параметрів польоту і застосування передбаченої договором апаратури спостереження.

Літак і встановлена ​​на ньому апаратура спостереження (аерофотоаппарати) пройшли міжнародний огляд, в якому взяли участь і російські фахівці, що виключає використання технічних засобів, не передбачених договором.

Тим часом російська група інспекторів планує з 18 червня по 3 липня виконати два послідовних наглядових польоти на російському літаку спостереження Ту-154М Лк-1 над територією США з аеродромів відкритого неба Тревіс (штат Каліфорнія) і Макконнелл (штат Канзас) дальністю 4250 і 4800 кілометрів відповідно.

Комментировать на Facebook

комментариев

Опубликовано: 19 июня 2017 в 10:15

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *