Cолом’янський районний суд обрав запобіжний директору Департаменту держзакупівель та постачання матеріальних ресурсів Міноборони Володимиру Гулєвичу — два місяці цілодобового домашнього арешту з носінням електронного браслету. Йому закидають розкрадання грошей відомства, нагадує «5 канал».

Як повідомляється, своєї провини Гулєвич не визнає, бо запевняє: контракти уклали за вигідними для держави умовами.

Прокурори просили заґратувати чиновника на два місяці із заставою у 10 мільйонів гривень. Утім, суд клопотання сторонни обвинувачення не задовольнив.

«Незадоволені. Є п’ятиденний строк на оскарження. Ми отримаємо повний текст ухвали, вивчимо і будемо приймати законне рішення. Треба подивитися текст ухвали і побачимо, чим обгрунтована відмова у задоволенні клопотання», — коментує рішення суду прокурор Максим Грищук.

«Не зовсім задоволені рішенням суду, у зв’язку з тим, що суд трошки вийшов за межі у зв’язку з тим, що Гулєвич не відсторонений від посади. Він зобов’язаний виконувати свої посадові обов’язки, працювати, а тому цілодобовий домашній арешт — це було забагато. Нічного домашнього арешту, насправді, було б достатньо», — своєю чергою заявляє адвокат Олександр Байдик.

Нагадаємо, 11 жовтня стало відомо, що 4 посадовців Міністерства оборони затримали за підозрою у розтраті майна на суму майже 150 мільйонів гривень. Серед них і заступник глави відомства Ігор Павловський. 12 жовтня в якості запобіжного заходу для нього обрали цілодобовий домашній арешт, хоча прокурори просили про арешт із можливістю внесення застави в сумі 75 млн гривень.

Комментировать на Facebook

комментариев

Опубликовано: 13 октября 2017 в 9:50

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *