Двом затриманим чоловікам повідомлено про підозру у незаконному поводженні зі зброєю.

У понеділок, 15 листопада, прокуратура міста Києва повідомила, що двом особам, уродженцям Закарпатської області, які були затримані 12 листопада на парковці біля торгового центру в Дарницькому районі Києва, оголосили про підозру за статтею 263 Кримінального Кодексу України, а саме незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами.

Крім того в прокуратурі також повідомили, що була проведена експертиза і згідно з висновками експертів вилучені предмети ідентифіковані як вибухова речовина, яка вироблена на основі гексогену загальною вагою 6,5 кілограмів, а також електродетонатори, які є бойовими припасами.

Нагадаємо, близько п’ятої години вечора 12 листопада, на парковці торгового центру в Дарницькому районі Києва бійці полку поліції спецпризначення виявили підозрілий «Фольксваген», в салоні якого знаходилися двоє молодих людей. Оскільки ті, побачивши поліцейського патруля занервували, їх вирішили перевірити. При огляді автомобіля в багажнику було виявлено рюкзак з п’ятьма брикетами пластида, загальною вагою в 6,5 кілограма, і десятком електродетонаторів.

Комментировать на Facebook

комментариев

Опубликовано: 14 ноября 2017 в 16:30

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *