Ізраїльські спецслужби зламали внутрішню мережу «Лабораторії Касперського» і з Росії їм вдалося отримати дані Агентства Національної Безпеки США.

Російський уряд використовував популярне антивірусне програмне забезпечення «Лабораторії Касперського» для таємного сканування комп’ютерів по всьому світу для класифікованих урядових документів США і надсекретної інформації, змінюючи програму, щоб перетворити її на інструмент шпигунства.

Про те, що за допомогою «Лабораторії Касперського» російські спецслужби шпигують в США, повідомила ізраїльська розвідка, яка зламала внутрішню мережу «Лабораторії Касперського». Ізраїль передав цю інформацію Вашингтону, і це стало приводом для заборони використання ПЗ «Лабораторії Касперського» в американських держустановах.

За згодою компанії в антивірусне ПЗ були внесені модифікації, які дозволяють шукати на комп’ютерах користувачів засекречені файли. Зокрема, антивірус націлений на пошук в документах словосполучення «цілком таємно», а також на номери секретних програм США.

Однак  в «Лабораторії Касперського» спростовують причетність до подібної модифікації, а також висловлюють готовність взаємодіяти з владою США.

Комментировать на Facebook

комментариев

Опубликовано: 12 октября 2017 в 13:45

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *