Спроби Угорщини переглянути Угоду про асоціацію України з Європейським союзом через закон про освіту є «брудною політичною грою» Будапешта.

Колишній міністр закордонних справ Швеції, співголова Європейської ради зовнішніх відносин Карл Більдт заявив, що Будапешт намагаючись переглянути Угоду про асоціацію України з Європейським союзом через мовну статтю в українському законі про освіту, веде брудну політику.

За його словами, угорці взяли за звичку вести брудну домашню політичну гру, як вони це вже робили кілька років тому по Словаччині. Так само вони поводяться і по Румунії. І це не що інше, як брудна націоналістична політика, в яку грає Угорщина.

Він також підкреслив, що перегляд домовленості між Києвом і Брюсселем зробити вже неможливо.

Як відомо, не так давно Угорщина заявила, що блокуватиме євроінтеграцію України через реформи освіти. Крім того відомо, що міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто також заявляв, що якщо буде визнано, що Україна порушила основні принципи Угоди про асоціацію з ЄС новим законом про освіту, то наслідком цього може стати введення торгових і економічних санкцій Євросоюзу проти Києва.

Комментировать на Facebook

комментариев

Опубликовано: 12 октября 2017 в 13:20

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *