США і Росія продовжать спільну роботу щодо припинення війни на Донбасі, незважаючи на різні концепції досягнення цієї мети.

Про це йдеться у спільній заяві спецпредставника США Курта Волкера і помічника президента Росії Владислава Суркова за результатами зустрічі у Белграді, яке оприлюднило посольства США на Росії, передає Depo.ua.

Відзначається, що це вже третя зустріч Волкера та Суркова.

«Під час їх третьої зустрічі відбулося всебічне обговорення поточного стану справ в дипломатичній сфері щодо зусиль з припинення війни на Донбасі. Незважаючи на те, що Сполучені Штати і Росія мають різні концепції щодо шляхів досягнення миру, спільна робота в цьому напрямку буде продовжена», — йдеться в заяві.

«Як відомо, завжди існувала необхідність поєднувати політичні заходи з заходами в сфері безпеки відповідно до Мінських угод. Обидві сторони дійшли згоди про необхідність проаналізувати думки, озвучені під час зустрічі, і обдумати подальші шляхи вирішення цієї проблеми», — зазначає посольство США.

Нагадаємо, зустріч Волкера та Суркова відбулась 13 листопада в Белграді. Головною темою переговорів став конфлікт на Донбасі.

Комментировать на Facebook

комментариев

Опубликовано: 14 ноября 2017 в 11:20

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *