На місце вказав головний підозрюваний у справі, котрий перебуває під вартою.

Вбивство юриста Ірини Ноздровської було розкрите завдяки роздруківці розмов по мобільному телефону підозрюваного Юрія Россошанського. Під час допиту його дружина переконувала, що у день вбивства весь час була з чоловіком і вони дуже рано лягли спати, однак мобільний оператор зафіксував активний трафік аж до 1:00 години ночі, йдеться в сюжеті ТСН.

Фахівці вже провели близько 70 експертиз, висновки яких і змусили Россошанського визнати свою провину. Зокрема, як твердять у поліції, на підозрюваному виявили часточки з ДНК жертви. Чоловік уже вказав місце, де викинув тіло вбитої ним жінки та відтворив механізм завдання їй тілесних ушкоджень. Мотивом своїх дій він назвав помсту за сина, ув’язнення котрого на сім років домоглася Ірина в суді.

Раніше в Нацполіції і МВС докладно розповіли, як їм вдалося затримати підозрюваного у вбивстві юриста Ірини Ноздровської. Своєю чергою, глава МВС Арсен Аваков прокоментував затримання і зауважив, що «докази більш ніж вагомі». Також ЗМІ повідомляли, що затриманий за підозрою у вбивстві правозахисниці Ірини Ноздровської Юрій Россошанський розповів про

Убив після сварки та спалив одяг: підозрюваний у вбивстві Ноздровської розповів подробиці злочину — ЗМІ подробиці скоєного злочину. Пізніше слідчий Вишгородського відділу поліції оголосив підозру у вбивстві Ірини Ноздровської.

Комментировать на Facebook

комментариев

Опубликовано: 11 января 2018 в 14:00

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *