Інцидент стався в Харкові, а його подробиці на даний момент невідомі.

Український поет Артем Полежака випав з вікна в Харкові. Потерпілий був виявлений перехожими лише через кілька годин після падіння. Він був доставлений в одну з харківських лікарень з серйозною черепно-мозковою травмою.

Про трагедію повідомив, брат постраждалого, Дмитро на своїй сторінці в Facebook. За словами Дмитра, скоріш за все Артем випав з вікна через втому, оскільки він нещодавно їздив спершу в зону АТО, а після в село до батьків. Він також підкреслив, що Полежака при цьому не перебував у стані алкогольного сп’яніння.

Крім того Дмитро зазначив, що лікарі не приділили достатньої уваги Артему. Медики лише помазали йому лоб йодом, а після залишили на цілий день одного, навіть не обробивши інші рани. Всі необхідні аналізи, включаючи МРТ, будуть проведені лише сьогодні, так як поки ніхто не привіз грошей, ніхто навіть палець об палець не вдарив.

На даний момент достовірно невідомо, що послужило причиною падіння, також не повідомляється висота, з якої впав поет. Зараз же Артем Полежака знаходиться в нейрохірургічному відділенні, він прийшов в себе, а його стан відзначається як стабільний.

Комментировать на Facebook

комментариев

Опубликовано: 24 октября 2017 в 17:40

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *