На знімку фотограф зафіксував, як боєць замість штанги використовує 120-мм міну. Світлина була відзнята 16 жовтня в підрозділі ЗСУ у Водяному, розповів фотограф Громадському радіо.

«На фотографії молодий офіцер ЗСУ, психолог Олександр Назарійчук. Я з ним цього дня, 16 грудня, робив репортаж у Водяному, а потім погодився заїхати до них у частину пообідати. Я побачив цю штангу, зроблену з двох мін 120-мм калібру. Це було незвичайно. Я попросив його показати і зняв це. До цього я бачив багато таких пристосувань — штанги з пляшок, заповнені піском, з гусеничних траків, шлакоблоків», — розповів Ваганов.

Одна з 25 найкращих світлин цього року за версією The Guardian // Сергій Ваганов

Світлину фотограф надіслав до Європейського фотоагентства.

Тиждень тому Ваганову написали з The Guardian про те, що хочуть включити у рейтинг цю фотографію. Фотограф поділився радісною новиною з Олександром Назарійчуком.

Перша професія Сергія Ваганова – лікар. Він 15 років працював травматологом в Авдіївці. Зізнається: не думав, що стане фотографом. Пізніше почав працювати у газеті в Донецьку, співпрацював з українськими та міжнародними агентствами.

«Війна почалася для мене навесні 2014 року, коли почалися ці мітинги, потім агресія. Згодом я поїхав у Маріуполь. Практично щотижня їжджу на війну. Не так багато світові агентства беруть фото звідси, вважають, що тут мало що відбувається, їм все це набридло. Моя місія – не давати забувати там, у Європі, що у нас така війна», — зазначив Сергій Ваганов.

Комментировать на Facebook

комментариев

Опубликовано: 29 декабря 2017 в 17:30

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *