Ухвалення ПАРЄ резолюції, що дозволяє Росії повернутися в організацію не є зрадою України.

Член постійної делегації України в ПАРЄ, позафракційний народний депутат Борислав Береза ​​повідомив, що прийняття Парламентською асамблеєю Ради Європи резолюції, що відкриває шлях для зняття санкцій з Росії, не є зрадою України.

За його словами, поки що зради немає, але є сили, які намагаються повернути Росію в ПАРЄ. Ці сили були присутні в асамблеї всі три роки і на кожній сесії вони намагалися повернути РФ, проте раніше у них це не виходило.

Він також підкреслив, що зняття санкцій — це лише один зі сценаріїв розвитку подій. Можливо цього і не станеться, в іншому випадку українська делегація буде активно протидіяти розвитку цього сценарію. У чому допоможе системна робота в комітетах і кулуарах, співпраця з іншими делегаціями у відстоюванні демократичних цінностей. Також українська делегація дуже технічно вносить правки, які нівелюють спроби її опонентів.

Нагадаємо, Парламентська асамблея Ради Європи в середу, 11 жовтня, прийняла резолюцію, яка може створити умови для зняття політичних санкцій з делегації Російської Федерації. За відповідне рішення проголосували 90 членів ПАРЄ, проти — 7, утрималися — 16.

Комментировать на Facebook

комментариев

Опубликовано: 12 октября 2017 в 14:10

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *