Жінку засудили до двох років ув’язнення, з яких 13 місяців — умовно.

В понеділок, 13 листопада, Роттердамський суд засудив громадянку Нідерландів до двох років тюремного ув’язнення за поїздки до Сирії та Іраку для підтримки її чоловіка, який воював на боці «Ісламської держави».

Відомо, що 22-річна Лаура Хансен у вересні 2015 року їздила з чоловіком та двома маленькими дітьми на територію, контрольовану ІДІЛ. В липні 2016 року, вона здалася курдським бійцям біля іракського міста Мосул, заявивши, що вона намагалася втекти з пекла, в якому жила майже рік.

Крім того Лаура Хансен заявила, що чоловік змусив її до поїздки в Сирію. Однак суд у Роттердамі постановив, що Хансен знала, що робить, коли супроводжувала свого чоловіка в дорозі, і що її підтримка розглядається як підготовка до терористичних актів.

Жінка була виправдана судом за звинуваченням у тому, що вона нібито сама була причетна до терористичного угруповання, однак визнана винною в посібництві у вчиненні злочинів.

13 місяців вироку з 24-х Лаура Хансен отримала умовно. Та оскільки засуджена вже рік відсиділа в слідчому ізоляторі, її відпустили на волю. Натомість прокуратура вимагала для жінки 35 місяців ув’язнення.

Комментировать на Facebook

комментариев

Опубликовано: 14 ноября 2017 в 17:40

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *