Офіс НАТО буде відкритий і стане повністю функціональним в грудні поточного року.

Радник НАТО зі зв’язків із засобами масової інформації Оана Лунджеску повідомила, що після врегулювання всіх формальностей, пов’язаних із затвердженням фінансових фондів, в Кишиневі буде відкрито бюро зі зв’язків Республіки Молдова з Північноатлантичним альянсом НАТО.

Офіс, пріорітетними напрямами діяльності якого стануть надання допомоги молдавским сільськогосподарським підприємствам в утилізації збережених ще з радянських часів складів пестицидів, протидія кібератакам і співробітництво в сфері модернізації Молдовської Національної армії, стане повністю функціональним вже в грудні поточного року.

Крім того, Лунджеску також підтвердила підтримку НАТО, щодо зусиль міжнародних партнерів по врегулюванню Придністровкого конфлікту, і наголосила важливість дотримання всіх міжнародних зобов’язань, включаючи також зобов’язання Росії щодо виведення російських військ і озброєння з території Придністров’я.

Нагадаємо, що угоду про відкриття офісу НАТО в Кишиневі було підписано ще в кінці 2016 року між прем’єр-міністром Молдови Павлом Філіпом і Генсеком НАТО Йенсом Столтенбергом.

Комментировать на Facebook

комментариев

Опубликовано: 13 ноября 2017 в 15:40

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *