19 червня в Брюсселі мають розпочатися переговори між офіційним Лондоном та посадовцями ЄС щодо умов виходу Сполученого Королівства з Євросоюзу. Переговори вестиме британський міністр з питань Brexit Девід Дейвіс, передає Радіо Свободи. 

Очікується, що Дейвіс зустрінеться зі спеціальним представником ЄС, французом Мішелем Барньє, якому раніше ЄС делегував повноваження на початок переговорів щодо виходу Великої Британії з Євросоюзу. Зустріч має проходити у штаб-квартирі Європейської комісії о 11 годині. Переговори, як припускають, триватимуть приблизно 7 годин, після чого запланована прес-конференція.

Напередодні переговорів Девід Дейвіс заявив, що «починається важка робота», і що ці переговори будуть складними, втім «конструктивними» з боку Британії.

Після офіційного повідомлення про початок процесу виходу у Великої Британії та ЄС буде два роки на узгодження умов виходу.

На референдумі у Великій Британії в червні минулого року за вихід з Євросоюзу проголосували на два відсотки більше виборців, ніж проти.

Наприкінці травня 27 міністрів ЄС ухвалили рішення про початок переговорів за статтею 50 про вихід Британії з Євросоюзу.

Комментировать на Facebook

комментариев

Опубликовано: 19 июня 2017 в 11:30

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *