Військові кораблі супроводжують більш десяти кораблів, серед яких два есмінця ПМС Південної Кореї.

Три американські авіаносці «Рональд Рейган», «Німіц» і «Теодор Рузвельт» прибули в західну частину Тихого океану, де американський флот проводить спільні навчання з повітряно-морськими силами Південної Кореї.

Військові кораблі, в супроводі більш десяти кораблів, серед яких і два есмінця ПМС Південної Кореї Sejong the Great і Seoae Yu Seong-ryong, оснащені бойовою інформаційно-керуючою системою Aegis американської розробки, увійшли в операційну зону Південної Кореї 12 листопада.

Примітним є те, що в останній раз подібні навчання за участю трьох авіаносців проходили десять років тому в водах Гуаму в Тихому океані.

Нагадаємо, минулого тижня, під час візиту до Південної Кореї, президент США Дональд Трамп заявив, що США відправили на спільні навчання три найбільших авіаносця в світі, а також атомний підводний човен.

В ході свого виступу Трамп назвав КНДР пеклом, якого не заслуговує жодна людина, і закликав Пхеньян не випробовувати терпіння Вашингтона, додавши при цьому, що мир на Корейському півострові зараз можна підтримувати тільки силою.

Комментировать на Facebook

комментариев

Опубликовано: 14 ноября 2017 в 15:20

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *