Незаконні збройні формування так званої «ЛНР» зірвали, заплановане на 20 жовтня, відкриття контрольного пункту «Золоте». Про це повідомляє телеканал 112 Україна.

Згіднго з повідомленням, українські прикордонники зайняли свої місця на КПВВ, однак сигнал від бойовиків про готовність пропускати людей не надійшов.

«За неофіційними даними, через технічні проблеми і незадовільний стан асфальтового покриття. Чи будуть вони готові відкрити найближчим часом на перший в Луганській області коридор через лінію розмежування поки невідомо», — йдеться в повідомленні.

Крім того, на інформаційних ресурсах бойовиків підтверджується, що відкриття КПВВ 20 жовтня не відбулося.

Як повідомлялося, 4 жовтня у Мінську під час засідання Тристоронньої контактної групи йшлося про відкриття пункту пропуску «Золоте» 20 жовтня.

Українська сторона не одноразово заявляла про готовність відкрити КПВВ, востаннє почати пропускати громадян і автівки збиралися до 10 грудня 2016 року.

Також зазначимо, що спостерігачі місії ОБСЄ закликали відкрити повноцінний контрольний пункт в’їзду-виїзду для переміщення людей і автомобілів через лінію зіткнення на Луганському напрямку.

Комментировать на Facebook

комментариев

Опубликовано: 20 октября 2017 в 14:30

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *