Цей запуск став третім з восьми запланованих космічною компанією.

9 жовтня приватна космічна компанія SpaceX успішно вивела на навколоземну орбіту 10 супутників зв’язку Iridium Next за допомогою ракети-носія Falcon 9. Ракета-носій злетіла з бази ВПС Ванденберга в Каліфорнії о 15:37 за київським часом. Falcon 9 розробляється як багаторазова ракета, що дозволяє знизити вартість космічного польоту.

За словами Джона Індукерера, головного інженера відповідального за запуск Falcon 9, перша ступінь ракети успішно відокремилася і приземлилася на безпілотному кораблі SpaceX в Тихому океані через 7,5 хвилин після запуску. Через годину і 12 хвилин після старту ракети, всі супутники, десять з десяти були успішно виведені на орбіту.

Планується, що система супутників Iridium, які призначені для забезпечення голосового зв’язку і передачі даних для мобільних пристроїв,  буде складатися з 66 основних супутників і дев’яти орбітальних супутників підтримки. На даний момент на орбіті вже 30 супутників Iridium, а цей запуск ракети компанії SpaceX є вже 14-м за цей рік. Компанія планує використовувати ці супутники для надання клієнтам глобального сервісу широкосмугового доступу.

Комментировать на Facebook

комментариев

Опубликовано: 10 октября 2017 в 14:30

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *