​Як то кажуть, «ніколи такого не було і ось знову»: Володимир Путін хоче балотуватися в президенти Росії. На цей пост він висуває свою кандидатуру вже вчетверте протягом останніх 17 років.

Інтригу тримав до останнього. Навіть за декілька годин до офіційної заяви, виступаючи у Нижньому Новгороді перед робітниками автозаводу, не зміг чітко відповісти – йтиме у 2018 році на вибори чи ні.

Електорат російського лідера Володимира Путіна на президентських виборах 2018 року – робочий клас. Усе тому, що Путін дорожить «трудящими», адже вони легко керовані.

Про це у своїй статті для видання «Хартія 97» пише російський журналіст Олександр Хотц.

«Якби Путін заявив про плани нового президентства де-небудь в МДУ, в Академії наук, у найгіршому випадку у Сколково, – це б звучало загрозливо. Але він вважав за краще заводський цех і масовку «трудящих», насмішивши архаїчною символікою», – мовиться у матеріалі Хотца.

Журналіст іронічно оцінив дії Путіна: «Саме з цехів «славного» автопрому він покликав нас до Росії майбутнього».

«Проституйоване робоче середовище – знахідка для будь-якого диктатора. Картинка «вождя» і його «стада» – і є точним образом «Росії майбутнього», в яке країна вирушить стрункими рядами у 18-му році», – написав журналіст.

Комментировать на Facebook

комментариев

Опубликовано: 7 декабря 2017 в 11:35

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *