Наглядова рада найбільшого в Україні банку — «Приватбанку» — у середу, 10 січня, призначила на посаду голови правління Петра Крумханзла, повідомили в банківській установі. Документи для його затвердження подані до Національного банку України.

До цього Крумханзл обіймав посаду члена правління з операційних питань китайського банку Home Credit, в якому працювали понад 85 тисяч співробітників. Ще раніше він був членом правління з операційних питань у створеній урядом Австрії компанії з управління проблемними активами Heta Asset Resolution, де відповідав за виділення непрацюючих активів в так званий «поганий банк».

В Україні Крумханзл працював у 2008-2011 роках в «Райффайзен Банку Аваль» на посаді члена правління з операційних питань. Він народився в 1966 році і закінчив Карлів університет у Празі.

Нагадаємо, після націоналізації «Приватбанку», який раніше належав бізнесменам Ігорю Коломойському і Геннадію Боголюбову, наприкінці 2016 року його очолив екс-міністр фінансів Олександр Шлапак, який через півроку пішов у відставку. Держава вже вклала в «Приватбанк» більше 155 мільярдів гривень. На даний момент банк судиться з колишніми власниками. 19 грудня Високий суд Англії арештував їхні активи у всьому світі.

Комментировать на Facebook

комментариев

Опубликовано: 11 января 2018 в 13:30

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *