Україна хоче миру, проте не торгуватиметься територіями за гроші, нафту або газ.

На пленарному засіданні ПАРЄ Президент України Петро Порошенко, коментуючи слова чеського колеги Мілоша Земана щодо можливості компенсації анексованого Росією Криму, підкреслив, що не збирається торгуватися за українські землі.

Згідно з його словами, Київ не збирається купувати або продавати півострів, так як мова йде не про гроші, нафту, газ або ж інші цінності, мова йде про мир і свободу в Європі, безпеку в Європі і в усьому світі. Також він підкреслив, що навпаки Крим повинен бути повернений Україні, а не проданий нею. І він рішуче відкидає твердження тих, хто говорить про Крим як про «завершену справу». Україна хоче миру, але не ціною продажу українських територій.

Крім того, Порошенко зазначив, що трибуна ПАРЄ призначена для захисту європейських цінностей, принципів і засад, а не для закликів торгівлі територіями.

Нагадаємо, раніше президент Чехії Мілош Земан в ході свого виступу на сесії ПАРЄ заявив, що питання приналежності Криму є «завершеною справою», а Україні варто домовитися з Росією про фінансову або нафтогазову компенсацію за півострів. Дана заява зазнала критики з боку прем’єр-міністра Чехії Богуслава Соботки.

Комментировать на Facebook

комментариев

Опубликовано: 12 октября 2017 в 16:55

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *