В Британії надійшла у продаж модернізована версія легендарного кнопкового телефону Nokia 3310 — майже через 17 років після початку продажів оригінальної моделі, переадє ВВС. 

Стару модель зняли з виробництва 2005 року. На той момент таких телефонів виготовили понад 126 мільйонів.

Сама компанія Nokia більше не займається виробництвом мобільних телефонів.

Ліцензію на розробку і випуск нової версії Nokia 3310 має компанія HMD Global. Цей фінський стартап з’явився менше року тому і був запущений саме для відродження мобільного бренду.

Крім «ретро-моделі», HMD Global має намір продавати також три смартфони під брендом Nokia, що працюють на операційній системі Android.

Телефон з камерою в два мегапікселя і з обмеженим доступом в інтернет продається в Британії за 49,99 фунта (64,63 долара).

За даними виробника, акумулятор «ретро-телефона» забезпечує до 22 годин роботи в режимі розмови і до місяця в режимі очікування.

За словами британського експерта, успіх телефону залежить від того, скільки людей захочуть платити за пристрій, «що випромінює ностальгію».

«Якщо покласти його в руки людини з покоління мілленіалів, залежних від Snapchat, звичайно, це не той телефон», — заявив Бен Вуд з компанії CCS Insight, яка займається дослідженнями мобільного ринку.

«Однак з понад 20 мільйонів мобільних телефонів у Британії, близько одного мільйона — це кнопкові телефони… Це солідний ринок», — наголосив експерт.

Комментировать на Facebook

комментариев

Опубликовано: 25 мая 2017 в 12:39

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *