Бойовики «ЛНР» обстріляли з мінометів житлові будинки в селищі Трьохізбенка Луганської області.

У четвер, 9 листопада, офіцерами наглядової групи «Новоайдар» української сторони СЦКК була зафіксована вогнева атака. Терористи ОРЛО здійснили обстріл з мінометів житлового сектора, а саме в район провулка Донецького і вулиці Вакулюка населеного пункту Трьохізбенка Луганської області потрапили три міни калібру 120 мм і 82 мм.

В результаті розривів мін в житлових будинках осколками посічені стіни, вибиті вікна, а також було зафіксовано пошкодження фундаменту і даху. Крім того, на земельних ділянках нежитлових будинків були зафіксовані і воронки від розривів. На щастя, серед місцевого населення жертв і постраждалих немає.

У свою чергу українські військові, у відповідь на провокацію, вогонь не відкривали. Дії НЗФ ОРЛО, щодо обстрілів населених пунктів, що ставить під загрозу життя та здоров’я цивільного населення, українська сторона СЦКК засуджує. Адже вони свідчать про зацікавленість у подальшому загостренні конфлікту, демонструють небажання дотримуватися режиму припинення вогню та свідоме невиконання Мінських домовленостей.

Комментировать на Facebook

комментариев

Опубликовано: 13 ноября 2017 в 15:20

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *