Екологи закликали зробити дві країни «двигуном честолюбної кліматичної політики ЄС».

Представники 18-и німецьких та французьких асоціацій захисників довкілля звернулися в письмовій формі до канцлера Німеччини Ангели Меркель і президента Франції Еммануеля Макрона з призовом зробити ці дві країни двигуном честолюбної кліматичної політики Євросоюзу.

Лист, який був підписаний організаціями BUND, Greenpeace, WWF, Nabu і Reseau Action Climat, містить пропозиції захисників навколишнього середовища, серед яких: підвищення Європейським Союзом взятих на себе цільових показників в рамках Паризького кліматичної угоди, введення мінімальних тарифів на викиди шкідливого діоксиду вуглецю, виключення з нового бюджету ЄС підтримки невідновлюваної енергетики та введення мінімальних тарифів на викиди при використанні невідновлюваних джерел енергії.

Як відомо, 13 листопада починається другий вирішальний тиждень кліматичної конференції ООН в Бонні, де основною темою є втілення пунктів Паризький кліматичної угоди. Цільовим показниками ЄС в рамках цієї угоди є скорочення до 2030 року рівня викидів в атмосферу на 30% відносно рівня 2005 року. Очікується, що Меркель і Макрон також відвідають конференцію в Бонні.

Комментировать на Facebook

комментариев

Опубликовано: 13 ноября 2017 в 16:05

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *