Колишній керівник передвиборного штабу Дональда Трампа Пол Манафорт подорожував по світу з трьома паспортами, повідомляє CNN з посиланням на судові документи.

Згідно з документами, Манафорт володів трьома паспортами з різними номерами.

Цього року він їздив до Мексики, Китай і Еквадору, користуючись телефоном та електронною поштою, зареєстрованими на фальшиве ім’я, яке в документах не вказується.

За останній рік Манафорт відвідав Дубай, Канкун (Мексика), Панаму, Гавану (Куба), Шанхай, Мадрид, Токіо і острів Великий Кайман, а також часто їздив на Кіпр.

У своїх фінансових документах Манафорт вказував, що його активи виросли з $19 мільйонів у 2012 році до $136 мільйонів в травні 2016 року. При цьому в серпні минулого року він подав декларації з двома різними цифрами: в $28 мільйонів і $63 мільйони.

Нагадаємо, 30 жовтня американська влада пред’явила колишньому главі передвиборного штабу Трампа Полу Манафорту звинувачення одразу по 12 статтям. Зокрема, серед них фігурує «змова проти інтересів держави». Частина звинувачень грунтується на його співпраці з екс-президентом України Віктором Януковичем.

Пізніше щодо Манафорта і його соратника Ріка Гейтса суд обрав запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Президент США Дональд Трамп заявив, що всі звинувачення правоохоронних органів проти Манафорта не мають ніякого відношення до періоду роботи останнього на чолі штабу республіканців.

Згідно з наявною інформацією, Манафорт протягом останніх десяти років отримав від наближеного до Кремля російського олігарха Олега Дерипаски близько $60 млн. Це співробітництво почалося в 2007 році, коли вони представляли російські інтереси в Грузії.

Крім того, з 2012 по 2014 рік Манафорт був консультантом Партії регіонів екс-президента України Віктора Януковича, за що, за даними ЗМІ, він отримував тіньові виплати.

Комментировать на Facebook

комментариев

Опубликовано: 1 ноября 2017 в 11:40

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *