Американські джерела припускають, що зв’язок з американським секретним супутником Zuma, який запустили на ракеті-носії Falcon 9, втрачено

Судячи з усього, супутник-шпигун, був втрачений після того, як не зміг відокремитися від другого ступеня ракети, повідомляє TechCrunch з посиланням на чиновників в Білому домі.

Це означає, що супутник, як вважають, почав падати на Землю і згорів при повторному вході в атмосферу. Принаймні, планується, що другий ступінь Falcon 9 мав згоріти в атмосфері.

При цьому журналіст Пітер Селдінг, який спеціалізується на космічній тематиці, написав у своєму блозі: «Апарат Zuma мовчить на орбіті після відділення від ракети Falcon 9, повідомляють джерела». Таким чином, не виключено, що супутник все ж таки вивели на орбіту і він просто не виходить на зв’язок.

Запуск апарату на низьку навколоземну орбіту виконувався для уряду США. Інформація про параметри орбіти апарату та його призначення засекречена. Представники SpaceX не підтвердили факт аварії та не повідомили про подробиці місії.

«Ми не коментуємо подібні місії. Проте на даний момент показники даних вказують на те, що Falcon 9 виконує своє завдання формально», — заявив представник SpaceX.

Комментировать на Facebook

комментариев

Опубликовано: 9 января 2018 в 18:00

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *