Число мігрантів, яких повинна буде прийняти кожна з країн ЄС, буде залежати від чисельності населення і економічних показників держави.

У четвер,19 жовтня комітет з питань внутрішніх справ Європарламенту  проголосував за автоматичну систему розподілу біженців, засновану на сукупності певних фіксованих критеріїв. Голоси розподілилися наступним чином: за нову систему було віддано 43 голоси, проти – 16 голосів.

Згідно з новими правилами, число мігрантів, яких повинна буде прийняти будь-яка з країн Європейського союзу, буде залежати від чисельності власного населення і економічних показників держави. Ці пропозиції повинні бути ще підтримані сесією Європарламенту, а вже після цього вони будуть передані на розгляд Ради міністрів ЄС.

Таким чином Європарламент виступив за відмову від чинної зараз Дублінської угоди, згідно з якою, питання про надання притулку повинно розглядатися імміграційними службами тієї держави, де мігрант вперше подав заяву про притулок або вперше потрапив на територію ЄС. Сучасна міграційна криза показала недієздатність цього регламенту, оскільки такі країни як Італія і Греція, на які припав основний потік біженців, не змогли з ним впоратися, дозволяючи мігрантам без відповідних документів потрапляти в інші країни.

Комментировать на Facebook

комментариев

Опубликовано: 20 октября 2017 в 16:05

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *