Президент Росії Володимир Путін зазначив, що техніка перебуває у жалюгідному стані. На що перший віце-спікер ВРУ Ірина Геращенко розкритикувала висловлену президентом Росії ідею про можливість повернення Україні військової техніки, захопленої в Криму.

“Ми готові продовжити цей процес: готові передати військові кораблі Україні, які в Криму ще є, готові передати авіаційну техніку, бронетехніку”, – сказав він, зазначивши, що ця техніка “знаходиться в жалюгідному стані”.

Путін підкреслив, що мова йде про десятки кораблів і десятки бойових літаків.

“Є і значний боєзапас, але він, за даними наших військових експертів, транспортуванні не підлягає, це небезпечно, він підлягає утилізації на місці. Ми готові запросити українських військових, щоб вони взяли участь в утилізації цих боєприпасів”, – додав Путін.

“Крим за кораблі не продаємо, не здаємо й не міняємо. Так, це наші кораблі, вкрадені Путіним. Доведені до жахливого стану, як і сам Крим, окупантами. Все, до чого доторкається “русский мир”, приходить в негідність. Ми повернемо Крим, й всю українську власність там, в тому числі й кораблі. Як і Донбас”, – написала Геращенко на своїй сторінці у Facebook.

Крим за кораблі не продаємо, не здаємо й не міняємо. Так, це наші кораблі, вкрадені Путіним. Доведені до жахливого ст…

Опубліковано Iryna Gerashchenko 11 січня 2018 р.

Комментировать на Facebook

комментариев

Опубликовано: 12 января 2018 в 11:00

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *