Президента-втікача та його компаньйонів у Генпрокуратурі чекають 17 листопада.

Згідно з повістками, опублікованими на сайті Генеральної прокуратури України, екс-президента Віктора Януковича викликають на допит, який повинен відбутися 17 листопада в слідчому управлінні особливо важливих справ департаменту міжнародно-правового співробітництва Генпрокуратури України.

Крім того ГПУ викликає на допит екс-прем’єр-міністра України Миколу Азарова, колишнього першого віце-прем’єр-міністра Сергія Арбузова і екс-міністра енергетики і вугільної промисловості Едуарда Ставицького.

Допит буде проведено в рамках кримінального провадження від січня 2013 року, в якому мова йде про такі статті як: створення злочинної організації, привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, легалізація доходів, отриманих злочинним шляхом та фіктивне підприємництво.

Ставицького в ГПУ чекають на 10:00, Арбузова — на 14:00, Азарова — на 15:00, а Януковича — на 16:00. Також 17 листопада в відомстві чекають на допит колишнього голову правління НАК «Нафтогаз України» Євгена Бакуліна.

Комментировать на Facebook

комментариев

Опубликовано: 13 ноября 2017 в 20:30

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *