Різка зміна вектора керівництва Динамо з небажання грати в Маріуполі на готовність поїхати туди без будь-яких додаткових гарантій безпеки пов’язана з високою політикою.

Керівництво футбольного клубу Динамо прийняло рішення змінити позицію по грі проти Маріуполя після того, як Президент України Петро Порошенко висловив обурення поведінкою київського клубу, а саме керівник держави дав зрозуміти, що подібні вчинки виходять за межі спорту і є неприйнятними.

Це означає, що настільки різка зміна вектора керівництва Динамо пов’язана лише з високою політикою і тепер футбольний клуб терміново через УПЛ і ФФУ намагається знайти компроміс і все ж провести поєдинок в Маріуполі проти однойменної команди. Однак для цього потрібна згода всіх клубів УПЛ, якого у Динамо поки що немає.

Вже завтра, 10 листопада, Апеляційний комітет Федерації футболу України має намір ухвалити остаточне рішення по скарзі Динамо на вердикт КДК ФФУ про застосування до біло-синіх технічної поразки, тому всім клубам були розіслані факси з проханням оперативно озвучити свою позицію з даного питання. Якщо рішення про перегравання матчу буде прийнято, то він відбудеться 14 листопада.

Комментировать на Facebook

комментариев

Опубликовано: 9 ноября 2017 в 17:30

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *