Британські розвідслужби вже кілька місяців стурбовані поширенням у Великій Британії антивірусного програмного забезпечення Лабораторія Касперського, передає DW.

За інформацією газети The Financial Times з посиланням на високопоставлене джерело в уряді країни, в Центрі урядового зв’язку підозрюють, що ФСБ РФ використовує софт цієї компанії для шпигунства за стратегічно важливими закордонними цілями — наприклад, за працівниками уряду або військовими Сполученого Королівства.

Також повідомляється, що один із найбільших банків Британії Barclays, який з 2008 року пропонує своїм клієнтам безкоштовне використання софта Лабораторії Касперського, має намір припинити співпрацю з компанією. У Barclays підкреслили, що рішення про припинення співпраці викликано комерційними причинами, і банк не отримував жодних повідомлень або рекомендацій від Центру урядового зв’язку.

Доказів того, що хтось із клієнтів Barclays, які встановили антивірус Касперського, піддався шпигунству, немає, зазначається в повідомленні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що російські хакери викрали секретну інформацію у американського Агентства національної безпеки.

Згідно з наявними даними, потрібні дані вони змогли добути через антивіруси компанії Лабораторія Касперського, встановлені на комп’ютерах підрядника АНБ.

У жовтні засновник компанії Лабораторії Касперського Євген Касперський заявив, що дані Агентства національної безпеки США були скопійовані випадково.

Комментировать на Facebook

комментариев

Опубликовано: 13 ноября 2017 в 12:30

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *