Незаконні збройні формування ОРДО продовжують влаштовувати збройні провокації на лінії розмежування сторін та створюють перешкоди роботі патрулів СММ ОБСЄ.

Про це повідомляє українська сторона СЦКК, передає Depo.ua з посиланням на прес-центр штабу АТО.

Так, відповідно до плану СММ ОБСЄ здійснювались заходи з перетинання патрулями Місії лінії розмежування сторін по дорозі М-03 Світлодарськ — Дебальцеве.

Зазначена процедура передбачає дзеркальне сходження в центр «сірої зони» з обох боків від лінії розмежування сторін патрулів СММ ОБСЄ разом з представниками відповідних сторін СЦКК та саперами.

Після одночасного початку дзеркального сходження, група, яка висувалась з боку підконтрольної Україні території, дісталась до середини «сірої зони» та ще протягом 20 — 25 хвилин очікувала прибуття відповідної групи з боку території ОРДО.

Крім цього, під час висування від «нульового» блокпосту до середини «сірої зони» близько 14:20-14:30 представники української сторони СЦКК, що перебували в групі, яка висувалася, та ті, які залишились на «нульовому» блокпості, чули постріли з боку населеного пункту Лозове, яке контролюється НЗФ ОРДО, в напрямку населеного пункту Луганське.

Комментировать на Facebook

комментариев

Опубликовано: 12 октября 2017 в 16:05

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *