У Нідерландах опублікували закон, яким вводиться в дію ратифікація Угоди про асоціацію між Україною і Євросоюзом.

Вчора 13 червня міністр закордонних справ України Павло Клімкін на одній із своїх сторінок в соціальних мережах повідомив, що в Міністерстві юстиції Нідерландів був підписаний закон про ратифікацію Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Сьогодні 14 червня після публікації у офіційному виданні Staatsblad Нідерландів законопроект набув чинності. Тепер Нідерланди мають передати ратифікаційні грамоти в Брюссель.

Слід нагадати, що Нідерланди стали останньою країною ЄС, яка ратифікувала Угоду про асоціацію з Україною, 30 травня 2017 року. Та перед цим вони поставили додаткові умови: угода ніяким чином не передбачає членство України в ЄС; не зобов’язує надавати Києву військову чи фінансову допомогу з бюджету ЄС, не дозволяє прямий вихід українським громадянам на ринок праці ЄС.

Крім того посол Європейського Союзу в Україні Хюг Мінгареллі раніше заявляв, що асоціація України і ЄС набуде чинності вже 1 вересня 2017 року. Мінгареллі додав, що реалізація договору про асоціацію України і ЄС дозволить розвинути і поглибити ділові відносини України і ЄС.

Також Президент України Петро Порошенко домовився з президентом Євроради Дональдом Туском про проведення чергового саміту Україна-ЄС, який має відбутися 13 липня в Києві.

Комментировать на Facebook

комментариев

Опубликовано: 14 июня 2017 в 15:15

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *