Апеляційний суд Харківської області залишив під вартою Володимира Безуха, підозрюваного в захопленні заручників у відділені «Укрпошти» в Харкові наприкінці грудня.

Захист вимагав для Безуха м’якішого запобіжного заходу, заявляючи, що можливість впливати на свідків або скоїти інший злочин не доведена.

Під час засідання допитали мати Безуха. Вона заявила, що її син вживав наркотики через сильні головні болі, і що сама вона також тяжко хвора.

31 грудня Київський районний суд Харкова заарештував Безуха на 60 днів без права внесення застави.

За даними поліції, 30 грудня о 14:40 до правоохоронців надійшло повідомлення про те, що до відділення «Укрпошти» на вулиці Шевченка у Харкові увійшов чоловік в масці з метою пограбування. Зловмисник забарикадувався у відділку та заявив про захоплення заручників – усього 11 людей. Пізніше в поліції уточнили, що заручників було дев’ять: семеро дорослих та двоє дітей.

До переговорів силовики залучили батька чоловіка, який утримував людей. Після того, як силовики увірвалися до будівлі, всіх заручників було звільнено. Ніхто не постраждав. За фактом події поліція відкрила кримінальне провадження за статтею про «захоплення заручників», що передбачає для затриманого до 15 років ув’язнення в разі визнання винним.

Поліція зазначала, що Безух уже був судимим «за різними статтями Кримінального кодексу».

Комментировать на Facebook

комментариев

Опубликовано: 11 января 2018 в 18:00

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *