Внаслідок складних погодних умов на території області залишаються закритими два селища у Вільнянському районі – Запорізьке та Георгіївське.

З ночі 22 січня до 10.00 поточного дня рух великовантажного та пасажирського транспорту на трасі Харків – Сімферополь був обмежений. Наразі, поліція пропускає в цьому напрямку з проміжком часу по чотири-п’ять великовантажних автомобілів.

Працівники комунальних служб ліквідують ожеледицю, розчищають автодороги та пішохідні доріжки в усіх районах та містах області. В роботі з розчищення задіяні понад 400 одиниць техніки та близько тисячі осіб.

Наразі, на території області працюють 152 бригади швидкої медичної допомоги та близько п’ятисот медичних працівників.

Через несприятливі погодні умови 13 населених пунктів залишилися без струму: один населений пункт у Веселівському та Оріховському районах, сім – у Гуляйпільському та чотири населені пункти у Приазовському районі.

На даний момент, у Вільнянському районі силами органів місцевого самоврядування здійснюються роботи по розчистці двох населених пунктів.

На ділянку траси Мелітополь – Нова Каховка направлена техніка для розчищення та посипання доріг. Наразі, на цьому відрізку дороги рух автомобілів обмежують снігові замети висотою до метра.

Комментировать на Facebook

комментариев

Опубликовано: 23 Січня 2018 в 12:45

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *