Фахівці громадського контролю проаналізували діяльність системи ProZorro та створили рейтинг облдержадміністрацій за чотирма критеріями співпраці підприємців та ОДА.

Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль наголосив, що це досягнення команди облдержадміністрації, адже у проведенні закупівель чимало залежить від рівня кваліфікації посадовців. Бізнес також  продемонстрував готовність працювати чесно і прозоро на благо громадян Запорізького краю.

ОДА

 

«Розумію, що ми маємо попрацювати над тими закупівлями, які здійснюються за процедурою перемовин, через те, що торги не відбулися двічі. Проте чимало тут залежить і від самих учасників, які іноді не бажають брати участь у торгах. Нагадаю: законом передбачено, якщо участь у процедурі бере менше двох учасників,  відкриті торги не проводяться. Після двох невдалих спроб замовник має право провести переговорну процедуру, тобто вибрати постачальника на свій розсуд. Тож маємо зрозуміти, як налагодити конкурентоспроможний і, так би мовити, «цікавий» бізнес клімат. Запорізька облдержадміністрація готова працювати чесно. Тож від нас – відкритість, від бізнесу – якість» – підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

 

Ринок допорогових закупівель відкритий у восьми ОДА. При цьому місцева влада вирішує проводити чи не проводити допорогові закупівлі за конкурентними процедурами. У Запорізькій області майже 57% допорогових закупівель у 2017 році були проведені через систему ProZorro.

 

 

Комментировать на Facebook

комментариев

Опубликовано: 13 Лютого 2018 в 12:45

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *