Наразі вчені і досі намагаються розгадати таємницю підземної бази нацистів Нова Швабія в Антарктиді, куди разом з провідними фахівцями Третього Рейху були відправлені вчені, які займалися секретними розробками об’єктів здатних підкорити навколоземний простір. Достеменно невідомо міф це чи правда, а може проект і досі зберігається на нациський базі. Які ж таємниці зберігають льоди Антарктиди?

У мемуарах Річарда Берда були докладно описані деталі операції “Високий стрибок”, у ході якої підземне місто фашистів мало бути знищено. Військова ескадра зі складом 4000 чоловік успішно здійснювала операцію до 1948 року. Та не дивлячись на успіхи люди раптово покинули територію і вирушили додому. Після повернення, вони зробили секретну доповідь , яка стосувалася загадкової техніки , здатної долати величезні відстані без відпочинку. Військового, який доповідав цю інформацію влада відправила на лікування, але чутки поширювалися швидко.

Згідно висловлюванню німецького Адмірала Карла Деніца, підводники знайшли справжній рай на Землі, а у 1943 року він вже пишався створеною фортецею, яка була присвячена фюреру. Матеріали СС описують цілі підземні печерні комплекси з вентиляцією, до яких в 1939 році постійно припливало судно, яке привозило спеціальне обладнання для гірських робіт.

Самі докладні відомості опубліковані Гансом Ульріхом фон Кранц, батько якого був членом “Аненербе”. Місто під землею не тільки існувало, а й було для жителів Нової Швабії місцем спілкування з прибульцями, що жили в глибинах льодовиків. Ця тема поки, що залишається лише вигадками автора, адже матеріальних доказів цього знайдено не було.

Коли у Москві були оприлюднені фотодокументи воєнних часів, це було справжньою сенсацією. Зображення континентів внутрішньої сторони нашої планети доповнювалися особами німець їх переселенців на тлі споруд, після чого були зачитані доповіді про захоплення локацій, за якими підводні човни ворога поникали в печери.

Першою був знайдений запис 1945 р, адресований комісару держбезпеки СРСР В. Н. Меркулову, де сказано, як розвідники “СМЕРШу” отримали карти глибин для Спеціального конвою Гітлера, там були відзначені коридори, що ведуть в підземний світ іншої цивілізації. Та крім детальних інструкцій по проходженню лабіринтів, були ще вказані точні координати місця, де проходило занурення.

Багато капітанів підводних човнів стверджували, що під час війни особисто перевозили туди людей разом з вантажем, а ще деяких переселенців висаджували на безлюдних куточках суші, звідки їх забирали судна. Ці дані вельми заінтригували радянське керівництво, яке видало наказ про арешт командуючих флотом.

Також, був знайдений особистий наказ фюрера , у якому він описав знахідки артефактів на континенті, і видав указ про вербування всіх бажаючих осіб переїхати на базу на постійне місце проживання. Відповідав за виконання цього завдання Мартін Борман. В 1938 році німці вперше відкрили для себе території під крижаним покровом Антарктиди. Вони мали аналоги Землі і своє сонце, так що перші 5000 осіб повинні були переселитися сюди протягом трьох місяців. Адмірал Кузнєцов тоді пропонував повторити маршрут нацистів, щоб особисто перевірити справжність експедиції, але далі сам процес залишився загадкою для вчених.

Зараз фахівці мають версію, що підводні судна нацистів не змогли подолати шлях під Антарктидою , тому що максимальне занурення могло досягати тільки 280 м та вони не мали ехоледомера, необхідного для проходження карстових пустот, так як його винайшли тільки через 10 років після закінчення війни. Наразі усі копії документів вважаються фальшивками, але достеменно це не доказано. Тому тільки залишається чекати коли сучасні батискафи зможуть проплисти під товщами льоду і розгадати таємницю Нової Швабії.

Комментировать на Facebook

комментариев

Опубликовано: 4 Квітня 2017 в 18:54

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *