Незалежність Каталонії сьогодні остаточно заблокував Конституційний суд Іспанії.

Одразу ж після цього усунений президент регіону Карлес Пучдемон виступив зі зверненням у Брюсселі. Він заявив, що каталонська криза є проблемою Європи.

Я прошу міжнародну спільноту, і зокрема Європу – відреагуйте на те, що відбувається. Каталонія діє в рамках європейських цінностей, відстоюючи демократію та свободу слова. Зі свого боку, іспанський уряд не йде на діалог і не припиняє насильство. За нашу ідею нас хочуть позбавити волі на десятки років,
– сказав усунений президент Каталонії Карлес Пучдемон.

Водночас, відсторонений президент Каталонії запевнив, що не проситиме притулку в Бельгії. Він також заявив, що погоджується на вибори, які Мадрид організовує у регіоні в грудні, назвавши їх “викликом”. Тим не менше, поки що в Іспанію лідер сепаратистів повертатися не збирається.

Мадрид вже готується до справедливого покарання організаторів відокремлення Каталонії. Верховний суд Іспанії викликав на допит спікера парламенту регіону і ще п’ятьох депутатів. Вони даватимуть свідчення у справі про заколот, повстання проти уряду і розкрадання коштів. За це в Іспанії можна потрапити за ґрати на термін до 30 років.

Комментировать на Facebook

комментариев

Опубликовано: 1 Листопада 2017 в 13:20

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *