Два правопорушники за одну ніч пограбували три магазини в різних районах міста. Правоохоронцям вдалося затримати крадіїв завдяки камері спостереження на вулиці Миру.

Як виявилося пізніше, двоє чоловіків вдиралися в магазини, ламаючи вхідні двері та викрадали гроші з касових апаратів.

На цьому відео видно, як невідомі особи обкрадають один із магазинів у Запоріжжі.

На цьому відео видно, як невідомі особи обкрадають один із магазинів у Запоріжжі. Як виявилося згодом, тієї ночі ці чоловіки, шляхом пошкодження вхідних дверей, проникли до трьох магазинів у Комунарівському та Шевченківському районах міста й викрали грошові кошти з касових апаратів. Завдяки відеозаписам з камер спостереження вдалося встановити опис ймовірних зловмисників.Двох осіб, схожих за орієнтуванням, інспектори помітили на вулиці Миру. Під час поверхневої перевірки у них виявили рукавиці, гроші, касові чеки з цих магазинів, ліхтарик, а також ключі від авто.Патрульні чоловіків затримали, а на місце викликали слідчо-оперативну групу, яка вилучила в них понад тисячу гривень. Згодом на вулиці Незалежної України було виявлено автомобіль одного з затриманих чоловіків. У салоні авто знайшли документи, які зловмисники прихопили в одному з магазинів. Обох затриманих доставили до відділку поліції. Тепер з ними працюють слідчі.

Опубліковано Патрульна поліція України 19 січня 2018 р.

Правоохоронці затримали зловмисників тієї ж ночі. З відео з камери спостереження працівникам поліції вдалося встановити опис ймовірних зловмисників.

Двох чоловіків, зі схожими прикметами інспектори затримали на вулиці Миру. Під час перевірки, правоохоронці вилучили в підозрюваних ліхтарик, рукавиці, гроші, касові чеки з пограбованих магазинів і ключі від авто.

Патрульні викликали слідчо-оперативну групу, яка вилучила у зловмисників понад тисячу гривень.

Згодом, на вулиці Незалежної України правоохоронці знайшли  автомобіль одного з підозрюваних. У салоні авто чоловіки залишили документи, вкрадені в одному з магазинів.

Наразі, обидва правопорушники знаходяться у відділку поліції, де з ними працюють слідчі.

Комментировать на Facebook

комментариев

Опубликовано: 23 Січня 2018 в 15:15

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *