У Запорізькій області шляхом лабораторних досліджень фахівці Міністерство охорони здоров’я України виявили вірус грипу А (H1N1) pdm – пандемічний.

З початку сезону грипу та ГРВІ проведено 117 досліджень на грип, в яких визначено 17 позитивних результатів. З них 14 випадків виявлення вірусу грипу В та 3 випадки – вірусу пандемічного грипу.

Медики повідомляють, що летальних випадків від грипу та його ускладнень в поточному сезоні не зареєстровано.

Симптоми грипу, викликаного пандемічним штамом H1N1pdm2009, в більшості випадків, схожі на симптоми звичайного сезонного грипу, але з незвичайного з’являються нудота і блювота, що в першу чергу, пов’язано з токсичною дією вірусу.

Але головна небезпека грипу не гострий підйом температури до 39 ° С і вище, а його ускладнення.До основних ускладнень відносяться пневмонія, набряк легенів, гостра дихальна недостатність, ниркова недостатність і інші.

Групи ризику, де найбільш висока ймовірність розвитку ускладнень: Діти до 5 років, літні люди старше 65 років, вагітні жінки. Також пацієнти із захворюваннями: серцево-судинної системи, хронічними захворюваннями, злоякісними хворобами, гематологічними захворюваннями, цукровим діабетом, хронічними захворюваннями печінки та нирок, неврологічними захворюваннями, імуносупресією (включаючи ВІЛ-інфікованих пацієнтів).

Комментировать на Facebook

комментариев

Опубликовано: 13 Лютого 2018 в 16:45

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *