Адвокати екс-президента Грузії, лідера партії “Рух нових сил” М.Саакашвілі подадуть до Окружного адміністративного суду Києва позов до Державної міграційної служби України, Державної прикордонної служби та МВС України через видворення політика з країни.

Як повідомив агентству “Інтерфакс-Україна” адвокат Руслан Чорнолуцький, М.Саакашвілі і його адвокати просять суд визнати незаконними дії зазначених державних органів від 12 лютого 2018 року щодо виконання “рішення компетентного органу про повернення Саакашвілі в країну попереднього перебування”.

Позивач також просить Окружний суд зобов’язати відповідний структурний підрозділ ДМС України скасувати рішення, на підставі якого М.Саакашвілі був видворений з України.

Як повідомлялося, М.Саакашвілі 12 лютого був затриманий в Києві і повернутий до Польщі за процедурою реадмісії. Як повідомив спікер Державної прикордонної служби України Олег Слободян, М.Саакашвілі повернули “в країну попереднього перебування”, тобто до Польщі.

Прикордонна служба Польщі поінформувала, що М.Саакашвілі прийнятий на території Польщі на підставі заяви Державної міграційної служби України про реадмісію. У відомстві зазначили, що, беручи до уваги той факт, що М.Саакашвілі є чоловіком громадянки держави-члена Європейського Союзу, “прохання української сторони було сприйнято позитивно”.

Комментировать на Facebook

комментариев

Опубликовано: 13 Лютого 2018 в 15:30

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *