Російський мільярдер Олег Дерипаска подав позов проти Анастасії Вашукевич, відомої як Настя Рибка, після розслідування Фонду боротьби з корупцією Олексія Навального про переговори на яхті олігарха.

Як передає Ехо Москви, позов поданий також проти її приятеля Олександра Кирилова, відомого як Алекс Леслі.

Бізнесмен звинувачує їх в публікації матеріалів, що стосуються його особистого життя. Зокрема, мова йде про фотографії, відео та аудіозаписи, які вони виклали в Instagram і які були використані для розслідування Фонду боротьби з корупцією про Дерипаску та віце-прем’єра Сергія Приходька. У розслідуванні також наводяться витяги з книги Щоденник зі зваблення мільярдера авторства Насті Рибки.

За словами представника Дерипаски, бізнесмен “не давав згоди на розголошення персональної інформації”.

Тим часом, сама Настя Рибка вважає позов російського мільярдера “банальними ревнощами”.

Нагадаємо, російський опозиціонер і засновник Фонду боротьби з корупцією Олексій Навальний в новому відео-розслідуванні розповів про візити віце-прем’єра Росії Сергія Приходька на яхту Elden, якою володіє Олег Дерипаска. У ньому він розповів про “неформальні переговори” Приходька і Дерипаски на яхті бізнесмена.

ФБК вдалося з’ясувати це, проаналізувавши публікації в Instagram Насті Рибки, яка була з ними на яхті, і в її автобіографічній книзі.

Після розслідування ФБК про зв’язок Дерипаски і глави апарату уряду РФ Сергія Приходька, якого називають “сірим кардиналом” влади, Настя Рибка заявила про “групове згвалтування”. Однак через якийсь спростувала свої словам, назвавши їх “жартом”.

Комментировать на Facebook

комментариев

Опубликовано: 12 Лютого 2018 в 16:30

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *