​Як то кажуть, «ніколи такого не було і ось знову»: Володимир Путін хоче балотуватися в президенти Росії. На цей пост він висуває свою кандидатуру вже вчетверте протягом останніх 17 років.

Інтригу тримав до останнього. Навіть за декілька годин до офіційної заяви, виступаючи у Нижньому Новгороді перед робітниками автозаводу, не зміг чітко відповісти – йтиме у 2018 році на вибори чи ні.

Електорат російського лідера Володимира Путіна на президентських виборах 2018 року – робочий клас. Усе тому, що Путін дорожить “трудящими”, адже вони легко керовані.

Про це у своїй статті для видання “Хартія 97” пише російський журналіст Олександр Хотц.

“Якби Путін заявив про плани нового президентства де-небудь в МДУ, в Академії наук, у найгіршому випадку у Сколково, – це б звучало загрозливо. Але він вважав за краще заводський цех і масовку “трудящих”, насмішивши архаїчною символікою”, – мовиться у матеріалі Хотца.

Журналіст іронічно оцінив дії Путіна: “Саме з цехів “славного” автопрому він покликав нас до Росії майбутнього”.

“Проституйоване робоче середовище – знахідка для будь-якого диктатора. Картинка “вождя” і його “стада” – і є точним образом “Росії майбутнього”, в яке країна вирушить стрункими рядами у 18-му році”, – написав журналіст.

Комментировать на Facebook

комментариев

Опубликовано: 7 Грудня 2017 в 11:35

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *