Незаконні збройні формування ОРДО продовжують влаштовувати збройні провокації на лінії розмежування сторін та створюють перешкоди роботі патрулів СММ ОБСЄ.

Про це повідомляє українська сторона СЦКК, передає Depo.ua з посиланням на прес-центр штабу АТО.

Так, відповідно до плану СММ ОБСЄ здійснювались заходи з перетинання патрулями Місії лінії розмежування сторін по дорозі М-03 Світлодарськ – Дебальцеве.

Зазначена процедура передбачає дзеркальне сходження в центр “сірої зони” з обох боків від лінії розмежування сторін патрулів СММ ОБСЄ разом з представниками відповідних сторін СЦКК та саперами.

Після одночасного початку дзеркального сходження, група, яка висувалась з боку підконтрольної Україні території, дісталась до середини “сірої зони” та ще протягом 20 – 25 хвилин очікувала прибуття відповідної групи з боку території ОРДО.

Крім цього, під час висування від “нульового” блокпосту до середини “сірої зони” близько 14:20-14:30 представники української сторони СЦКК, що перебували в групі, яка висувалася, та ті, які залишились на “нульовому” блокпості, чули постріли з боку населеного пункту Лозове, яке контролюється НЗФ ОРДО, в напрямку населеного пункту Луганське.

Комментировать на Facebook

комментариев

Опубликовано: 12 Жовтня 2017 в 16:05

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *