Півсотні активістів вийшли на площу перед запорізьким цирком у рамках всеукраїнської  зоозахисної  ініціативи «Цирк без тварин». Небайдужі громадяни вимагали заборони використання тварин у циркових виставах.

Організатором мітингу, який пройшов за підтримки всеукраїнської громадської організації «UAnimals», стала відома запорізька активістка Олеся Кулик.

«Дякую всім, хто прийшов. Всім, хто стояв по обидва боки. Всім, хто приніс плакати і посмішки. Всім, хто відчуває їх біль і готовий боротися за їх порятунок» – подякувала небайдужим громадянам Олеся.

Цирк без тварин

Боротися проти жорстокості прийшли студенти, пенсіонери та родини з дітьми. Люди привели з собою домашніх улюбленців, тримали в руках іграшки звірів та плакати. Організатори мітингу зачитували у гучномовець ті подробиці життя цирку, які ніколи не покажуть глядачу з-за лаштунків.Цирк без тварин

Олеся Кулик вже понад десять років займається захистом тварин. Під кінець акції, дівчина показала десятки фото врятованих звірів та птахів, що живуть у неї вдома чи одужали та повернулися у дику природу. Зоозахисниця наголосила, що відвідування та допомога тваринам, що перебувають на реабілітації, є чудовою альтернативою зоопаркам та циркам. Батьки мають вчити дітей дбати про тварин, а не сприймати їх як розвагу.

Наразі, десятки країн світу відмовились від використання диких звірів для розваги публіки на арені, посилаючись на те, що це є відвертою пропагандою насильства над тваринами та негативно впливає на психіку дітей.Цирк без тварин

Хоча акція булу мирною, а за громадським порядком слідкували правоохоронці, без інцидентів мітинг не обійшовся. Жителька міста, що вела онука на виставу зупинилася на сходах до цирку, почала грубо виказуватися у бік активістів та наголошувати, що вони люблять тварин не правильно. Працівники цирку теж дозволили собі кілька невтішних висловлювань у бік мітингувальників, але коли їх запросили до гучномовця, відмовилися від коментарів.

Цирк без тварин

Наразі, подібні акції відбуваються по всій Україні перед шатрами цирків, де проходять вистави з  використанням морських та диких звірів, а небайдужі громадяни підписують петицію у підтримку зоозахисної ініціативи.

Опубліковано Olesya Kulyk 4 лютого 2018 р.

 

Комментировать на Facebook

комментариев

Опубликовано: 5 Лютого 2018 в 10:45

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *