У Запоріжжі стартував 2-й міжнародний «InCo-Forum 2017». Він присвячений актуальним питанням взаємодії ОТГ та бізнесу. Представники органів влади та територіальних громад, дипломати, українські та зарубіжні інвестори, власники бізнесу, експерти об’єднались у прагненні до економічного зростання ОТГ в області.

Спікерами форуму стали 43 авторитетних українських та зарубіжних експертів з питань децентралізації, енергоефективності, бізнес-стратегій, представники міжнародних донорських організацій. Наразі в Запорізькій області вже створено 24 громади. Кожна з них потребує фінансової підтримки  у розвитку інфраструктури, промисловості  та енергозбереження.

Іноземні гості з 50 країн світу  розказали про європейський досвід зміцнення потенціалу громад та їх бізнес-активність. Українські інвестори поділились результатами вже введених у Запоріжжі проектів. В червні в області компанія «НІБУЛОН» збудувала новий перевантажувальний термінал з відвантаження зернових та олійних культур на річковий транспорт.

Результатом форуму стало підписання трьох важливих договорів між товариством «Юрокейп Юкрейн» та Гірсівською громадою, між Асоціацією турецько-українських бізнесменів та торгово-промисловою палатою.

Комментировать на Facebook

комментариев

Опубликовано: 13 Жовтня 2017 в 9:31

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *